aktualizace všech termínů

Dne 6. ledna 2019 byla provedena aktualizace všech termínů kurů Jintesu. Nové jsou termíny počítačových kurzů, kurzů účetnictví, jazykových kurzů, kurzů projektového řízení a všechny rekvalifikace. Kurzy seminářů budou průběžně aktualizovány.

Jazykové kurzy opět začínají ve 2. polovině září – pokud jste se ještě nestačili přihlásit, učiňte tak co nejdříve, abychom o Vás věděli. Jazykové kurzy pořádáme stále za velmi příznivých podmínek, tj. cena 2790,- Kč včetně DPH a minimální počet účastníků 3. Bližší informace jsou uvedeny u jednotlivých kurzů. Vypsané máme kurzy angličtiny, němčiny, ruštiny a italštiny. Ostatní jazyky otevřeme pokud budou alespoň 3 zájemci.

V nadcházejících jarních měsících jsme pro Vás připravili celou řadu počítačových kurzů. V dubnu začne kurz Základy obsluhy osobního počítače, kde se naučíte pracovat s počítačem, základy Windows, Word (psaní textu), Excel (jednoduché výpočty a tabulky. Dále je připraveno několik  kurzů MS Excel a MS Word. Informace na tel. 385 310 201 a 777 331 614.

Jazykové kurzy opět začínají od začátku února – pokud jste se ještě nestačili přihlásit, učiňte tak co nejdříve, abychom o Vás věděli. Jazykové kurzy pořádáme stále za stejných podmínek, tj. cena 2700,- Kč včetně DPH a minimální počet účastníků 3. Bližší informace jsou uvedeny u jednotlivých kurzů. Vypsané máme kurzy angličtiny a němčiny. Ostatní jazyky otevřeme pokud budou alespoň 3 zájemci.

Všem zájemcům, kteří chtějí k Vánocům věnovat svým blízkým vzdělávání v některém z našich kurzů, vystavíme poukaz dle Vašeho přání. Vyberte si z naší nabídky a ozvěte se nám emailem (info@jintes.cz), telefonicky (385310201, 777331614).

Od 20. listopadu jsme pro Vás připravili rekvalifikační kurz účetnictví s využitím výpočetní techniky. Výuka probíhá ve všední den, v týdnu se učí cca 3 dny. Dny výuky přizpůsobujeme dle časových možností klientů.

Na listopad a prosinec jsme pro Vás připravili celou řadu kurzů. V prosinci proběhne kurz Základy obsluhy osobního počítače, kde se naučíte pracovat s počítačem, základy Windows, Word (psaní textu), Excel (jednoduché výpočty a tabulky. Informace na tel. 385 310 201 a 777 331 614.

Jazykové kurzy začínají už příští týden – pokud jste se ještě nestačili přihlásit, učiňte tak co nejdříve, abychom o Vás věděli. Jazykové kurzy pořádáme stále za stejných podmínek, tj. cena 2700,- Kč včetně DPH a minimální počet účastníků 3. Bližší informace jsou uvedeny u jednotlivých kurzů. Vypsané máme kurzy angličtiny, němčiny a italštiny. Ostatní jazyky otevřeme pokud budou alespoň 3 zájemci.

Jazykové kurzy jsme od září 2017 vypsali za stejných podmínek, tj. cena 2700,- Kč včetně DPH a minimální počet účastníků 3. Bližší informace jsou uvedeny u jednotlivých kurzů.

Připravili jsme pro Vás prázdninové kurzy angličtiny – začátečníci, dále kurzy MS Excel pro pokročilé I a II. V průběhu prázdnin nabízíme individuální počítačové kurzy Excelu, Wordu, Photoshopu, Corelu a mnoho dalších. Informace na tel. 385 310 201 a 777 331 614.

Opět jsme pro Vás zaktualizovali termíny počítačových kurzů a kurzů účetnictví.

Připravili jsme pro Vás prázdninový kurz angličtiny – začátečníci. Kurz je koncipován jako běžný kurz v rozsahu jednoho semestru. Na kurz můžete navázat od září, kdy bude vypsán druhý semestr.

Dne 28. května jsme pro Vás zařadili nové pracovní pozice do kategorie volná místa

Dnes jsme aktualizovali termíny kurzů – počítačové a ekonomické

Od 9. května 2017 začíná rekvalifikační kurz Photoshop. Célková délka kurzu je 84 vyučovacích hodin, absolvovat můžete i pouze část kurzu (začátečníci, případně + mírně pokročilí).

Vypsali jsme slíbený termín semináře „Účetnictví příspěvkových organizací“ s ing. Helenou Plosovou a sice na 21. září 2017 (čtvrtek).

V Českých Budějovicích jsou stále volná místa různých profesí. Na našich stránkách najdete spoustu aktuálních nabídek, které Vás zaujmou.

V rámci naší personální agentury neustále aktualizujeme nabídku práce ve firmách. Volná místa jsou průběžně doplňována a to nejen v Českých Budějovicích, ale i v dalších městech Jihočeského kraje

Místo konání semináře k cestovním náhradám dne 7. dubna 2017 se mění. Seminář se bude konat v našich prostorách U Výstaviště 1429, Č. Budějovice – učebna č. 35, 1. patro.

7. dubna 2017 jsme pro Vás připravili další seminář, tentokrát k cestovním náhradám. Jde o oblast, kterou jednou za čas potřebuje každý. Pro účetní, ekonomy, asistentky a další profese jsou cestovní náhrady nedílnou součástí každodenní práce. Na semináři se dozvíte, jak to má být správně, čeho se vyvarovat a aktuální informace, samozřejmě Vám budou zodpovězeny Vaše dotazy.

Aktualizovali jsme pro Vás termíny počítačových kurzů – věnujte pozornost našim rekvalifikačním kurzům.

Připravili jsme pro Vás jazykové kurzy , které začínají koncem ledna či začátkem února 2017. Kurzy, které probíhají od září 2016 budou i nadále pokračovat, navíc jsem doplnili kurzy pro začátečníky a v angličtině a němčině pro mírně pokročilé. Cena kurzů je stále stejná a sice 2700,- Kč za semestr.

Od 23. 12. 2016 do 1. 1. 2017 je kancelář Jintesu mimo provoz. Otevřeno bude opět od 2. 1. 2017.

Případné dotazy prosím pište na email info@jintes.cz nebo volejte tel. číslo 777 331 614

 

Tým pracovníků Jintes CB s .r. o.

Přejeme všem našim zákazníkům krásné vánoční svátky a vše nejlepší do nového roku 2017.

Tým pracovníků Jintes CB s .r. o.

 

Vypsali jsme nový prosincový termín kurzu MS Excel začátečníci a sice 6. a 9. 12. 2016