Dárkové poukazy

Na všechny naše vzdělávací kurzy i individuální lekce je možné vystavit dárkový poukaz. Více informací na info@jintes.cz

I pro školní rok 2020/2021 jsme si pro Vás připravili nabídku jazykových kurzů. Více informací naleznete v sekci jazykové kurzy.

Od 26. srpna 2020 otevíráme kurz mzdového účetnictví, který bude končit 2. října 2020. Neučí se každý den, rozvrh kurzu se snažíme přizpůsobit účastníkům.

Od 5. října 2020 otevíráme kurz účetnictví s využitím výpočetní techniky, který bude končit 25. listopadu 2020. Neučí se každý den, rozvrh kurzu se snažíme přizpůsobit účastníkům.

V závěru roku 2019 jsme podepsali smlouvy na realizaci rekvalifikačních kurzů pro Úřad práce. Z tohoto důvodu bude snazší vypisovat termíny kurzů – budeme je moci vypisovat častěji. Jde o následující kurzy:

  • Obsluha osobního počítače pro pokročilé (Word, Excel, Internet, Outlook, PowerPoint)
  • Adobe Photoshop
  • CorelDraw
  • Tvorba www stránek
  • Účetnictví s využitím výpočetní techniky

Všechny kurzy budou probíhat v Českých Budějovicích, kurz obsluhy osobního počítače pro pokročilé navíc i ve všech okresních městech Jihočeského kraje.

Termíny výše uvedených kurzů, které jsou teď zveřejněné na našich stránkách se ještě mohou měnit, v tuto chvíli je prosím berte jako předběžné.

Jazykové kurzy opět začínají ve 2. polovině září – přihlašovat se můžete již nyní, budeme s Vámi počítat. Jazykové kurzy pořádáme stále za velmi příznivých podmínek, tj. cena 2790,- Kč včetně DPH a minimální počet účastníků 3. Bližší informace jsou uvedeny u jednotlivých kurzů. Vypsané máme kurzy angličtiny, němčiny, ruštiny a italštiny. Ostatní jazyky otevřeme pokud budou alespoň 3 zájemci. O prázdninách jsme pro Vás připravili prázdninový kurz angličtina pro začátečníky, na který pak bude navazovat kurz od září.

Jazykové kurzy opět začínají ve 2. polovině září – pokud jste se ještě nestačili přihlásit, učiňte tak co nejdříve, abychom o Vás věděli. Jazykové kurzy pořádáme stále za velmi příznivých podmínek, tj. cena 2790,- Kč včetně DPH a minimální počet účastníků 3. Bližší informace jsou uvedeny u jednotlivých kurzů. Vypsané máme kurzy angličtiny, němčiny, ruštiny a italštiny. Ostatní jazyky otevřeme pokud budou alespoň 3 zájemci.

V nadcházejících jarních měsících jsme pro Vás připravili celou řadu počítačových kurzů. V dubnu začne kurz Základy obsluhy osobního počítače, kde se naučíte pracovat s počítačem, základy Windows, Word (psaní textu), Excel (jednoduché výpočty a tabulky. Dále je připraveno několik  kurzů MS Excel a MS Word. Informace na tel. 385 310 201 a 777 331 614.

Jazykové kurzy opět začínají od začátku února – pokud jste se ještě nestačili přihlásit, učiňte tak co nejdříve, abychom o Vás věděli. Jazykové kurzy pořádáme stále za stejných podmínek, tj. cena 2700,- Kč včetně DPH a minimální počet účastníků 3. Bližší informace jsou uvedeny u jednotlivých kurzů. Vypsané máme kurzy angličtiny a němčiny. Ostatní jazyky otevřeme pokud budou alespoň 3 zájemci.

Od 20. listopadu jsme pro Vás připravili rekvalifikační kurz účetnictví s využitím výpočetní techniky. Výuka probíhá ve všední den, v týdnu se učí cca 3 dny. Dny výuky přizpůsobujeme dle časových možností klientů.

Na listopad a prosinec jsme pro Vás připravili celou řadu kurzů. V prosinci proběhne kurz Základy obsluhy osobního počítače, kde se naučíte pracovat s počítačem, základy Windows, Word (psaní textu), Excel (jednoduché výpočty a tabulky. Informace na tel. 385 310 201 a 777 331 614.

Připravili jsme pro Vás prázdninové kurzy angličtiny – začátečníci, dále kurzy MS Excel pro pokročilé I a II. V průběhu prázdnin nabízíme individuální počítačové kurzy Excelu, Wordu, Photoshopu, Corelu a mnoho dalších. Informace na tel. 385 310 201 a 777 331 614.

Opět jsme pro Vás zaktualizovali termíny počítačových kurzů a kurzů účetnictví.

Připravili jsme pro Vás prázdninový kurz angličtiny – začátečníci. Kurz je koncipován jako běžný kurz v rozsahu jednoho semestru. Na kurz můžete navázat od září, kdy bude vypsán druhý semestr.