facebookfacebook

Reference

Dobrý den, v minulých dnech jsem u Vás absolvovala kurz „Obsluha počítače pro pokročilé“. Ráda bych touto cestou poděkovala celému týmu Jintes za kvalitu osnov a zprostředkování a pak za lektorku Andreu Hronovou, která je výbornou lektorkou, té patří obrovské díky.
references-3
Dobrý den, jsem jednou z účastníků kurzů od úřadu práce. Nedalo mi to a musím okomentovat práci slečny Hronové a pana Štrobla. Oba mají hodiny opravdu skvělé. Nevěděla jsem, co od kurzu od úřadu práce čekat a zda mi budou přínosné, ale bylo to opravdu obsahově vyčerpávající a podáno skvělou poutavou formou. Oba lektoři jsou úžasní. Pan Štrobl se ve svém volnu věnoval opakování základů pro ty, kterým nebyly základy zcela jasné, což bylo opravdu krásné gesto. Jsem ze školy už dlouho, ale takto skvělé lektory jsem nečekala.
references-5
Navštěvujeme kurz Obsluha PC pro pokročilé u paní lektorky Stropkové a jsme velice spokojené. Umí vše srozumitelně vysvětlit, je vtipná a ví jak naučit. Doporučujeme
references-1
Irena Čížová, Petra Přibylová
Kurz Excel byl s lektorkou Monikou skvělý…..ochotná, vstřícná, vše srozumitelně vysvětleno
references-5
Hana Kolářová
Absoloval jsem pokrocily kurz Excellu s lektorkou Monikou, vse probehlo super, aktivne jsme prosli a procvicili vse co jsem potreboval znat. Zadny nudny vyklad. Moc mi to pomohlo, doporucuji
references-4
Pavel Sukdol
Kurz Excelu byl skvělý, lektorka moc hodná s lidským přístupem. Prohloubila mé znalosti,a pokud bude možnost určitě se ráda vrátím na pokračování.
references-3
Mirka Šmýkalová
Děkuji za super přístup při školení a mohu jen doporučit.
references-2
Jindřich Novák
Se školením v této firmě jsem byla naprosto spokojená. Personál i vyučující lektoři jsou příjemní a vstřícní. Určitě doporučuji, pokud se chcete opravdu naučit.
references-1
Renata Marková
Přesunout se na začátek